Help

Norėdami prisidėti rodiklį prie savo mėgstamiausių, prisijunkite arba užsiregistruokite. Užsiregistravę vartotojai gali išsisaugoti mėgstamą statistiką, tvarkytis mėgstamos statistikos medį bei gauti pranešimus elektroniniu paštu, kai statistika pasikeičia.

Prisijungę prie savo paskyros, susiraskite norimą statistiką skyreliuose „Statistika pagal temas“, „Statistika pagal šaltinius“ arba „IVP programos stebėsena“ (pav. 1).

Statistikos peržiūra prisijungusiems vartotojams

Pav. 1 - Statistikos peržiūra prisijungusiems vartotojams

Paspauskite mygtuką „Pridėti prie mano mėgstamų“. Sistema leis įvesti rodiklio pavadinimą (arba palikti jau esamą), pasirinkti, ar norite gauti pranešimus elektroniniu paštu apie pasikeitusią statistiką, bei pasirinkti katalogą, kuriame išsaugoti statistiką (pav. 2).

Katalogo pasirinkimas

Pav. 2 - Katalogo pasirinkimas

Pasirinkę norimą katalogą, paspauskite mygtuką „Pridėti“. Sistema išsaugos Jūsų pasirinkimus ir parodys sėkmės pranešimą „Nustatymai atnaujinti“.

Savo mėgstamiausią statistiką galite peržiūrėti ir tvarkyti paspaudę skirtuką „Mėgstamiausia“ (pav. 3). Kairėje pusėje matysite katalogų ir statistikos medį.

Katalogo pasirinkimas

Pav. 3 - Mėgstamiausios statistikos langas

Užvedę pelės žymeklį ant medžio šakos, matysite redagavimo priemones: mygtukus „Pervadinti“, „Pašalinti“ ir „Sukurti naują“ (pav. 4). Sukurti naują katalogą taip pat galite paspaudę mygtuką „Sukurti naują“, esantį medžio apačioje.

Redagavimo priemonės

Pav. 4 - Statistikos medžio redagavimo priemonės

Norėdami perkelti katalogus ir nuorodas į kitą medžio vietą, pasirinkite perkeliamus objektus pelyte ir tempkite į norimą vietą medyje (pav. 5).

Katalogų ir nuorodų perkėlimas

Pav. 5 - Katalogų ir nuorodų perkėlimas į kitą medžio vietą

Pašalinti rodiklius ir katalogus iš mėgstamos statistikos galite pasirinkę juos statistikos medyje ir paspaudę mygtuką „Pašalinti“. Sistema atnaujins statistikos medį ir parodys sėkmės pranešimą „Ištrinta sėkmingai“. Pašalinti pasirinktą statistiką taip pat galite peržiūrėdami ją skyreliuose „Statistika pagal temas“, „Statistika pagal šaltinius“ arba „IVP programos stebėsena“. Jei peržiūrima statistika pridėta į Jūsų mėgstamiausių sąrašą, matysite mygtuką „Pašalinti iš mėgstamiausių“ (pav. 6), kurį paspaudus, statistika bus ištrinta iš Jūsų mėgstamiausios statistikos medžio.

Pašalinti iš mėgstamiausių

Pav. 6 - Pašalinti statistiką iš mėgstamiausių sąrašo